Najbezpieczniejszy sposób kupna i sprzedaży biletów elektronicznych

Platforma TicketSwap to bezpieczne, wygodne i uczciwe miejsce do kupna i sprzedaży biletów elektronicznych na koncerty, festiwale, wydarzenia sportowe, teatr i dni wolne. Oszustwom zapobiega ścisła kontrola i współpraca z organizacjami i partnerami.

Dlaczego TicketSwap

how-does-it-work:why.safe.titlehow-does-it-work:why.safe.title

Bezpieczeństwo

Platforma TicketSwap jest bezpieczna. Bilety i sprzedający na naszej platformie są weryfikowani na podstawie kilku kryteriów. Dzięki partnerstwu z organizacjami i dostawcami biletów oferujemy bilety SecureSwap, które są w 100% ważne. Przeczytaj więcej o SecureSwap [tutaj] (https://help.ticketswap.com/en/articles/5123901-what-is-secureswap).

how-does-it-work:why.easy.titlehow-does-it-work:why.easy.title

Łatwość obsługi

Wystawienie biletu można wykonać za pomocą kilku kliknięć. Po prostu prześlij swój bilet i podaj wymagane informacje. Następnie możesz usiąść wygodnie i zrelaksować się — otrzymasz powiadomienie, gdy Twój bilet zostanie sprzedany, a my przelejemy pieniądze na Twój rachunek bankowy w ciągu 3 dni roboczych. Kupno biletu jest również bardzo łatwe. Możesz zapłacić bezpośrednio za pośrednictwem naszej aplikacji, a bilet będzie dostępny na Twoim koncie TicketSwap i natychmiast wysłany na Twoją skrzynkę e-mail.

how-does-it-work:why.fair.titlehow-does-it-work:why.fair.title

Uczciwy obrót

Jako fan TicketSwap wiesz, że zawsze zapłacisz uczciwą cenę za swoje bilety. Chronimy kupujących przed zawyżaniem cen, ustalając maksymalną cenę, która nie może przekroczyć wartości nominalnej biletu.

Kupno biletów

⚡️ Odbierz bilet natychmiast

Znajdź bilet, którego szukasz, zapłać online, a otrzymasz bilet natychmiast. Bilety, które widzisz w sprzedaży, zostały już przesłane przez sprzedającego, więc są wysyłane do Ciebie natychmiast po dokonaniu płatności.

👮‍♂️ Ścisłe kontrole

Oszustwom zapobiega się poprzez kontrole użytkowników oraz poprzez partnerstwo i współpracę z organizatorami wydarzeń. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych kontroli użytkowników, kliknij [tutaj] (https://help.ticketswap.com/en/articles/5123818-is-the-use-of-ticketswap-safe).

👁 Przejrzystość

Możesz zobaczyć imię i nazwisko oraz zdjęcie osoby, od której kupujesz bilet. Możesz także sprawdzić, czy połączyła swoje konta w mediach społecznościowych i czy wcześniej sprzedawała u nas bilety. Pokazanie tych szczegółowych danych daje pewność, od kogo kupujesz.

🤑 Uczciwe ceny

Chronimy kupujących przed zawyżaniem cen, ustalając maksymalną cenę, która nie może przekroczyć wartości nominalnej biletu. Jako kupujący wiesz, że zawsze zapłacisz uczciwą cenę za swoje bilety.

Sprzedaż biletów

Wystaw swój bilet na sprzedaż i zrelaksuj się — my zajmiemy się resztą. Wyślemy Ci powiadomienie, jak tylko zostanie sprzedany, a pieniądze przelejemy w ciągu jednego dnia roboczego. To takie proste!

1
Prześlij plik i wybierz bilety, które chcesz sprzedać

Prześlij plik i wybierz bilety, które chcesz sprzedać

Jeśli sprzedajesz kilka biletów w pakiecie, prosimy przesłać oryginalny plik. Nasz system automatycznie rozdzieli je i poprosi Cię o wskazanie, które bilety są na sprzedaż, a które chcesz zachować. Po utworzeniu aukcji wyślemy Ci bilety, które chcesz zachować.

2
Określ cenę sprzedaży i wprowadź numer rachunku bankowego

Określ cenę sprzedaży i wprowadź numer rachunku bankowego

Chronimy kupujących przed zawyżaniem cen, ustalając maksymalną cenę, która nie może przekroczyć wartości nominalnej biletu.

3
Promuj swoją aukcję na Facebooku i X

Promuj swoją aukcję na Facebooku i X

Chcesz sprzedać swój bilet możliwie jak najszybciej - rozumiemy to! Z tego względu bardzo ułatwiliśmy promowanie Twojej auckji. Ty decydujesz, co zostanie udostępnione. Możliwe jest również sprzedanie biletu komuś prywatnie.

4
Otrzymuj powiadomienia i płatności, gdy Twój bilet zostanie sprzedany

Otrzymuj powiadomienia i płatności, gdy Twój bilet zostanie sprzedany

Po publikacji aukcji online na naszej platformie nie musisz podejmować żadnych innych działań. Wyślemy Ci powiadomienie po sprzedaży biletu i przelejemy pieniądze w ciągu kolejnych 3 dni roboczych. Tak łatwo jest korzystać z TicketSwap!

Rozpocznij sprzedaż biletu
SecureSwap

SecureSwap

Współpracujemy z organizatorami, miejscami wydarzeń i dostawcami biletów. Bilety, które zostaną sprzedane na te wydarzenia, zostają unieważnione, a kupujący otrzymuje nowy bilet. Możesz rozpoznać te zdarzenia po logo SecureSwap widocznym na aukcji.

Wykorzystaj pełnię możliwości TicketSwapWykorzystaj pełnię możliwości TicketSwap
TicketSwapteraz
Sziget Festival 2022Philipp sprzedaje 3 bilety za 48,64 GBP każdy

Wykorzystaj pełnię możliwości TicketSwap

  • Otrzymuj szybsze powiadomienia o nowych biletach
  • Uzyskuj dostęp do swoich biletów w trybie offline kiedykolwiek chcesz
  • Sprzedaj swoje bilety w kilku krokach
App Store
4.7 - +9000 recenzji
Google Play
4.6 - +6000 recenzji